Rüyada kendine silah sıkıldığını görmek

Rahim A.(44) - Gaziantep sordu : "hayırlı akşamlar; rüyada kendine silah sıkıldığını görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kendine silah sıkıldığını görmek, merhametli eşe, yüksek kısmete, dingin kalacağına, faydalı uğraşlara, büyük kuvvete ulaşmaya, imrenilen bir ilişkiye, becerili bir kimseye, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, işyerinde terfiye, getirili girişim gerçekleştireceğine, maddiyata gelecek bolluğa işarettir. Aynı zamanda dara düşmeye, parasal kayba, sağlığın tehlike altında olduğuna, fenalığını göstermeyen kimseye, sıkıntıya hayata delalettir. Kimi zaman da alimler şöyle yorumlarlar: Bu zorlanarak ulaştığı zafere, zorlukların ardından gözlediği daha sağlıklı bir hayata, sıkıntı çekerek kavuştuğu ferahlığa, zorlukların sonrasında kazandığı mala işarettir.

Rüyalarınızın yorumu ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada kendine silah sıkıldığını görmek
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle sonuç olarak rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali gibi de adlandırılır
  • Rüya tabirinin kılavuz olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendine silah sıkıldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.