Rüyada kendine silah sıkmak

Orkide S.(19) - Batman sordu : "Yazdıklarınızı epeydir ilgiyle okudum. rüyada kendine silah sıkmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kendine silah sıkmak, mutluluğa, sağlıklı yaşamaya, külfetsiz elde edilen ziynete, verdiği sözünü tutmaya, cömert tanıdığa, gönül ilişkilerinde başarıya, ferahlığa, işte mertebeye geleceğine, güvende olmaya, rızkın verimli olacağına, birikmiş zenginliğe yorulur. Aynı zamanda hilekar bir akrabaya, korkulanın başına gelmesine, değer kaybetmeye, acımasız bir kişiye, sıhhatin yitirileceğine yorulmaktadır. Kimi rüya tabircileri şöyle yorumlarlar: Bu zorlanarak düşlediği paraya, sıkıntılara göğüs gererek hak edilen beceriye, başarısızlıktan sonra elde ettiği feraha, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği yüksek mertebeye yorulur.

"Rüyada kendine silah sıkmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri ile alakalı merak edilenler

rüyada kendine silah sıkmak
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Ortalama bir insan ömrünün tahmini üçte birini, farklı bir yorumla yaklaşık yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendine silah sıkmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.