Rüyada kendini at görmek

Dönay M.(23) - İstanbul sordu : "hayırlı akşamlar. rüyada kendini at görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kendini at görmek, sakin kalacağına, maddi külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına, verdiği sözünü yerine getireceğine, kazancın kazançlı olmasına, yağmura, imrenilen güç sahibi olmaya, ticari getirisi yüksek yatırım içinde bulunacağına, temiz nimete, külfetsiz kazanılan rızka, yüksek makama ulaşacağına, iyi uğraşlara yorulmaktadır. Aynı zamanda üzüntüden sıyrılamamaya, çözümü zor bir problemle yüzyüze gelineceğine, fenalığını gizleyen yabancıya, sıkıntılı hayata, zora düşmeye delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Görülen rüya sıkıntıları aşarak gözlediği itibarlı mertebeye, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu berekete, zorlukla ümit ettiği beceriye, bir kişiden yardım isteyerek istediği varlığa yorulmaktadır.

"Rüyada kendini at görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların tabiri hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada kendini at görmek
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüyalar yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün yaklaşık 3te 1ini, diğer bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini at görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.