Rüyada kendini can verirken görmek

Adem L.(26) - İstanbul sordu : "rüyada kendini can verirken görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kendini can verirken görmek, kazançlı yatırımlar yapacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, mutluluğa, sevince erişileceğine, aşk hayatında huzura, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, memuriyette mevkiye gelineceğine, paranın kazançlı olmasına, varlıklı memura, kazançlı zamanlara, fakirlikten kurtulmaya yorulur. Bazen de sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, zulüm görmeye, sıkıntıya düşmeye, rahatının bozulacağına, sıhhatin kötüleşeceğine işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu rüya zamanla ümit ettiği daha sağlıklı bir hayata, zorlanarak hayalini kurduğu paraya, mağlubiyetten sonra ulaştığı refaha, zorlukla kazandığı büyük güce yorulmaktadır.

"Rüyada kendini can verirken görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada kendini can verirken görmek
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Kimi zaman açıkça bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekte mesajlar alınır.
  • Rüyaların mesaj verici nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, emarelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini can verirken görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.