Rüyada kendini eski işyerinde görmek

Leyla O.(27) - Malatya sordu : "rüyada kendini eski işyerinde görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kendini eski işyerinde görmek, gıpta ile bakılan kuvvet sahibi olmaya, emniyette olmaya, gelire gelecek bolluğa, güzel talihe, rızkın verimli olmasına, hayırlı eşe, kazançlı atılımlar içinde bulunacağına, sağlığını kazanmaya, memuriyette mertebeye yükseleceğine, sevineceğine, sakin olacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da rahatı yitirmeye, karışık bir durumla karşılaşılacağına, korkulanın olmasına, rahatının bozulacağına, ticaret sebebiyle sıkıntıya işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda ulaştığı feraha, umudunu yitirdikten sonra düşlediği mutluluğa, cefa ile birlikte istediği daha çok kazanca, zahmetle kavuştuğu beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada kendini eski işyerinde görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamı ile ilgili bunları biliyor musunuz

rüyada kendini eski işyerinde görmek
  • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Ortalama bir bireyin yaşamının tahmini üçte birini, farklı bir yorumla ortalama yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş senesini uykuda tüketir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz ülkelerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını söyler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat yeteneğine sahibiz.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika geçince %90ını hatırlamayız.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini eski işyerinde görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.