Rüyada kendini futbolcu görmek

Hüseyin R.(37) - Kocaeli sordu : "Web sitenizi epeydir dikkatlice takip ediyorum. rüyada kendini futbolcu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kendini futbolcu görmek, mutluluğa, imrenilen kuvvete ulaşmaya, hayali kurulan bir birlikteliğe, güzel uğraşlara gireceğine, ticari getirisi yüksek iş yapacağına, kısa sürede duyulacak sevindirici habere, yetenek sahibi bir kimseye, sıcakkanlı genç yabancıya, eşiyle birlikte eğlenmeye, sevince erişileceğine, maddiyata gelecek artışa yorulur. Olumsuz yorum olarak zararlı bir yabancıya, mutsuzluktan kurtulamamaya, içinden çıkılması zor bir sorunla yüzleşileceğine, kıymet yitirmeye, fenalığını gizleyen düşmana işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek özlediği huzura, mağlubiyetten sonra elde ettiği daha iyi bir hayata, zorlukla birlikte kazandığı rahatlığa, kaybettikten sonra ulaştığı kazanca işaret eder.

"Rüyada kendini futbolcu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabiri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada kendini futbolcu görmek
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da kapalı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle sonuçta rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal problemlere neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyanın manasını bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini futbolcu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.