Rüyada kendini gelinlikle ağlarken görmek

Yusuf C.(45) - Ankara sordu : "Bana göre yapılmış en derin rüya yorumu internet sitesi burada. Evvelsi gün anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada kendini gelinlikle ağlarken görmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada kendini gelinlikle ağlarken görmek, verdiği sözü tutacağına, ticari kazancı yüksek yatırımlar yapacağına, arkadaşlarıyla birlikte yaşamaya, şöhrete ulaşılacağına, feraha, zorluk çekmeden kazanılan paraya, bereketli günlere, faydalı işler yapacağına, birikmiş zenginliğe, mutluluğa ermeye, kısa sürede duyulacak sevindirici gelişmelere yorulur. Ender olarak da fenalığını göstermeyen kimseye, fakirliğe, korktuğu şeyden emin olunacağına, korkulanın gerçekleşmesine, kötü bir sorunla yüzleşileceğine işaret eder. Bazı yorumcular şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu yitirdikten sonra hak edilen zafere, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı refaha, yenilgiden sonra kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, uğraşlarının sonunda hak edilen itibarlı mertebeye işarettir.

"Rüyada kendini gelinlikle ağlarken görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumlanması hakkında en sık sorulanlar

rüyada kendini gelinlikle ağlarken görmek
  • Rüya Tabiri yapan şahsın tüm eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Uyandıktan on dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Hayvanlar üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Ortalama bir insan hayatının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir tabirle ortalama 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Bazı zaman net olarak bazen de kapalı şekilde gelecekte mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini gelinlikle ağlarken görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.