Rüyada kendini kendini görmek

Tolga D.(20) - Adana sordu : "rüyada kendini kendini görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kendini kendini görmek, hayali kurulan bir kazanca, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye, aşk hayatında feraha, getirili uğraşlara gireceğine, sevince kavuşmaya, kazanca gelecek berekete, planların gerçekleşeceğine, mutlu geleceğe, gıpta ile bakılan kuvvete ulaşmaya, huzura kavuşmaya delalettir. Olumsuz yorum olarak sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, değer yitirmeye, ticaret alanında başarısızlığa, ferahının bozulacağına, çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına yorulmaktadır. Bazı durumlar için de alimler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zamanla beklediği büyük güce, zorluklara göğüs gererek kazandığı şerefe, zorluklarla mücadele ederek umduğu toplu mala, sıkıntı sonrasında hasret duyduğu toplu paraya işarettir.

"Rüyada kendini kendini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları ile ilgili merak edilenler

rüyada kendini kendini görmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle tabirden rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara neden olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Yorumu uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalar yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya tabirinin mesaj verici olduğu mutlaka değerlendirilmeli, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini kendini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.