Rüyada kendini siyah elbiseyle görmek

Mehriye L.(19) - Samsun sordu : "Bugün rüya gördüm. rüyada kendini siyah elbiseyle görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kendini siyah elbiseyle görmek, mutluluk dolu geleceğe, üne ermeye, büyük kuvvete ermeye, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, sorunlardan uzak olacağına, iyi bir eşe, ilişkisinin iyi gittiğine, içten davranan orta yaşlı tanıdığa, malın temiz olmasına, getirili yatırım gerçekleştireceğine, gönül ilişkilerinde huzura işaret eder. Bunlarla birlikte sevimsiz vaziyete gelmeye, fena niyetli bir düşman tarafından zarar görmeye, mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, üzüntü duymaya, düşmanlıktan emin olunacağına yorulmaktadır. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Bu kaybettikten sonra hasret duyduğu güce, cefa çekerek özlediği daha iyi bir hayata, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu müjdeye, uğraşlarının sonunda kavuştuğu sevince yorulur.

"Rüyada kendini siyah elbiseyle görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın anlamları konusunda en çok merak edilenler

rüyada kendini siyah elbiseyle görmek
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler vb. pek çok faktör konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Kobay hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı olarak gelecekte haberler görülür.
  • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri kaygıdır. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini siyah elbiseyle görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.