Rüyada kendini siyah sakallı görmek

Yusuf K.(42) - Afyonkarahisar sordu : "hayırlı geceler; Sayfalarınızı bir kaç gündür düzenli olarak inceledim. rüyada kendini siyah sakallı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kendini siyah sakallı görmek, tez zamanda alınacak hayırlı haber duymaya, verdiği söze sadık duracağına, alın teriyle kazanılan paraya, eli açık insana, arkadaşlık ilişkilerinde feraha, sorunlardan arınmış bir hayat süreceğine, düşkünlükten uzak durmaya, manevi yükü bulunan tanımadığı birinden yakasını kurtarmaya, yüksek makama yükseleceğine, hayallerin yerine geleceğine, sevince kavuşulacağına delalettir. Bazen de içinden çıkılması zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, hilekar insana, can sıkıcı hale gelmeye, sırların ortaya döküleceğine, zarar görmeye işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya sıkıntı çekerek kavuştuğu kazanca, cefa ile birlikte hak edilen mala, başarısızlıktan sonra kazandığı kazanca, sıkıntıyla hak edilen hayra işaret eder.

"Rüyada kendini siyah sakallı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün anlamları ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada kendini siyah sakallı görmek
  • Rüya Tabirleri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.
  • Aşırı ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini siyah sakallı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.