Rüyada kendini son nefesini verirken görmek

Vahdı D.(28) - Malatya sordu : "Bana kalırsa internetteki en güzel rüya yorumları internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada kendini son nefesini verirken görmek açıklayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kendini son nefesini verirken görmek, sevince erişileceğine, sevecen yaşlı tanıdığa, bol kısmete, ulaşılan güce ermeye, bir kaç gün içinde duyulacak mutlu edici havadis öğrenmeye, huzura kavuşmaya, iyi sağlığını muhafaza etmeye, sosyal yaşamda feraha, dostlarla gülmeye, devlette makama çıkılacağına, mala gelecek fazlalığa işaret eder. Başka görüşlere göre de fenalığını göstermeyen dosta, rahatının kaçacağına, korktuğu şeyden emin olunacağına, düşmanlık görülmesine, kıymet düşmesine işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya zamanla düşlediği beceriye, uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği varlığa, zahmetle birlikte hak ettiği mala, uğraşlarının sonunda elde ettiği ticari kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada kendini son nefesini verirken görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada kendini son nefesini verirken görmek
  • Yaklaşık olarak gece boyunca iki saate yakın rüya görülür.
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da kapalı biçimde gelecekte mesajlar alınır.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. geçince yüzde 90ını unutmuş oluruz.
  • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif hislerden baskındır.
  • Rüyalar yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini son nefesini verirken görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.