Rüyada kendini tv de görmek

Özlen L.(37) - Azerbaycan sordu : "rüyada kendini tv de görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kendini tv de görmek, paraya gelecek berekete, tez zamanda öğrenilecek sevindirici gelişmelere, mutluluğu bulmaya, gelirin kazançlı olacağına, ikili ilişkilerde tatmine, sıkıntı çekmeden elde edilen ganimete, iyi gelire, temiz paraya, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, maddi külfeti bulunan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, zengin memura yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da değer kaybetmeye, çözümü zor bir problemle karşılaşılacağına, korkuya başına gelmesine, zarar görülmesine, kötü bir olayla yüzyüze gelineceğine delalet eder. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu yenilgiden sonra elde ettiği toplu paraya, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu hayra, uğraş vererek ümit ettiği daha iyi bir hayata, sıkıntı sonrasında hak edilen toplu paraya delalet eder.

"Rüyada kendini tv de görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar konusunda bilmedikleriniz

rüyada kendini tv de görmek
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da kapalı biçimde gelecekte mesajlar alınır.
  • Ortalama bir insan yaşamının ortalama üçte birini, diğer bir deyişle tahmini 75 yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi icap eder.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya yorumunun yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendini tv de görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.