Rüyada kendisini alim görmek

Alkan Y.(21) - Elazığ sordu : "Aradığım nerdeyse bütün yorumlar web sitenizde var fakat rüyada kendisini alim görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kendisini alim görmek, zorluk çekmeden elde edilen mala, mala gelecek bolluğa, hayırlı akrabaya, imrenilen bir mutluluğa, refaha kavuşmaya, güvenli yaşamaya, ilişkisinin iyi olacağına, rızkın kazançlı olmasına, sağlığa, bol talihe, ikili ilişkilerde başarıya yorulmaktadır. Nadiren de saklanansırların ortaya çıkacağına, korkuya başına gelmesine, ticaret alanında kayba, korktuğu şeyden emin olmaya, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya işarettir. Kimi rüya yorumcuları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetle birlikte hayalini kurduğu hünere, umudunu kestikten sonra kavuştuğu zafere, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu onura, verdiği uğraşların sonunda ümit ettiği iyiliğe işarettir.

"Rüyada kendisini alim görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada kendisini alim görmek
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kendisini alim görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.