Rüyada kene öldürmek görmek

Keramettin M.(24) - Eskişehir sordu : "rüyada kene öldürmek görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kene öldürmek görmek, şana sahip olunacağına, getirili atılımlar yapacağına, malın kazançlı olmasına, merhametli dosta, paraya gelecek artışa, aşk hayatında muvaffakiyete, fakirlikten kurtulmaya, külfetsiz kazanılan rızka, güzel gelire, sevecen yaşlı kişiye, sevince ermeye yorulur. Hoşnutsuz yorum olarak da mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, sevimsiz bir duruma gelmeye, maddi sıkıntıya, sıkıntıya yaşantıya, üzüntüden sıyrılamamaya delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler derler ki: Görülen rüya mağlubiyetten sonra umduğu saygınlığa, meşakkatle birlikte istediği müjdeye, zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği nimete, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu daha iyi bir hayata yorulur.

"Rüyada kene öldürmek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında bilmedikleriniz

rüyada kene öldürmek görmek
  • Ortalama bir insanın ömrünün yaklaşık üçte birini, diğer bir tabirle ortalama 75 senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Yaklaşık olarak her gece iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Uyandıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kene öldürmek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.