Rüyada kene yapıştığını görmek

Bıhter S.(24) - Antalya sordu : "Tartışmasız rakipleri arasında en kullanışlı rüya yorumu web sitesi sizinki. Evvelsi gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada kene yapıştığını görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada kene yapıştığını görmek, şöhrete erişileceğine, duygusal külfeti bulunan yabancıdan uzaklaşılacağına, işte makama yükseleceğine, bol kazanca, sosyal yaşamda huzura, güzel gelire, sevince erişileceğine, ferahlamaya, ettiği yeminini yerine getirmeye, mutluluğa kavuşmaya, ulaşılan kuvvete yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de rahatı kaybetmeye, sevimsiz hale gelmeye, zorluğa düşmeye, sıkıntılı hayata, yalancı insana işarettir. Kimi yorumcular şöyle derler ki: Bu mağlubiyetten sonra istediği ferahlığa, ümitsizlikten sonra hak edilen temiz rızka, umudunu yitirdikten sonra beklediği sevince, zorluklara göğüs gererek kavuştuğu iyiliğe delalettir.

"Rüyada kene yapıştığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi konusunda bilmedikleriniz

rüyada kene yapıştığını görmek
  • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Rüya yorumlarının rehber olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, göstergelere bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vs. bir çok nokta konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Düş denilen olgu, uyurken yaşanan belirsiz durumlardır
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kene yapıştığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.