Rüyada kese yoğurdu görmek

Yalçın E.(36) - İstanbul sordu : "rüyada kese yoğurdu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kese yoğurdu görmek, sevince kavuşulacağına, mutluluğa kavuşmaya, düşkünlükten kurtulmaya, arkadaşlarıyla birlikte gülmeye, becerili bir kişiye, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, güvende yaşamaya, aşk hayatının iyi gittiğine, özlemi duyulan bir geleceğe, getirisi yüksek işler yapacağına, sağlıklı bir ömre delalettir. Aynı zamanda sıhhatin kötüleşeceğine, çözümü zor bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, üzülmeye, fenalık görmeye, parasal zarara delalettir. Bir takım rüya uzmanları dediler ki: Bu rüya yardım alarak düşlediği iyiliğe, mağlubiyetten sonra kavuştuğu büyük güce, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği daha çok kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada kese yoğurdu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

rüyada kese yoğurdu görmek
  • Yaklaşık olarak gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Aşırı ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle tabirden rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara neden olacak yorumlamalardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
  • Beynimiz kendiliğinden suratlar oluşturamaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kese yoğurdu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.