Rüyada kıbleye dönüp yatmak

Abdullah B.(27) - Antalya sordu : "rüyada kıbleye dönüp yatmak açıklayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada kıbleye dönüp yatmak, getirisi yüksek işler yapacağına, işte mevkiye yükseleceğine, getirili girişim içinde bulunacağına, rahatlığa, sağlığını kazanmaya, kısa zamanda duyulacak iyi havadise, düşkünlükten feraha çıkmaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, istenilen bir kazanca, merhametli eşe, eli açık yabancıya delalet eder. Olumsuz yorum olarak parasal zarara, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, sıhhatin kötüleşeceğine, karışık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, kedere düşmeye delalet eder. Farklı düşünen alimler derler ki: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu güce, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı nimete, zorlanarak hak ettiği rahatlığa, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu beceriye yorulmaktadır.

"Rüyada kıbleye dönüp yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu hakkında merak edilenler

rüyada kıbleye dönüp yatmak
  • Rüya yorumlarının kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, mesajlara dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Denek hayvanları ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüya Tabiri uykuda kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kıbleye dönüp yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.