Rüyada kıbleye karşı namaz kılmak

Abdurrahman O.(46) - İzmir sordu : "Hayırlı günler; Aradığım hemen hemen tüm yorumlar web sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada kıbleye karşı namaz kılmak açıklar mısınız? "

Rüyada kıbleye karşı namaz kılmak, maddi külfeti olan yabancıdan yakasını kurtarmaya, güvenli yaşamaya, mutluluğa kavuşmaya, yakın zamanda alınacak iyi havadis öğrenmeye, refaha kavuşmaya, özlemi duyulan bir geleceğe, büyük makama gelineceğine, sözlerin yerine getirileceğine, iyi geleceğe, getirisi yüksek işler yapacağına, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de üzücü bir olayla karşılaşılacağına, fakirliğe, kötü niyetli bir kişi tarafından zarar görmeye, sağlığın kötüleşeceğine, sıkıntıdan kurtulamamaya yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak hasret duyduğu huzura, cefa çektikten sonra hak ettiği paraya, sıkıntı çekerek hasret duyduğu refaha, başarısızlıktan sonra özlediği daha iyi kazanca yorulur.

"Rüyada kıbleye karşı namaz kılmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizi konusunda bilinmesi gerekenler

rüyada kıbleye karşı namaz kılmak
  • Rüya yorumunun kılavuz nitelikte olduğu mutlaka değerlendirilmeli, ipuçlarına dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kıbleye karşı namaz kılmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.