Rüyada kıbleyi ters durmak

Sariye M.(42) - Bursa sordu : "Açık ara yazılmış en kapsamlı rüya yorumları internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. Üç dört gece önce rüya gördüm. rüyada kıbleyi ters durmak açıklar mısınız? "

Rüyada kıbleyi ters durmak, üne ulaşılacağına, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, güzel işler yapacağına, hayali kurulan bir kazanca, hoşsohbet genç insana, dostlarla birlikte gülmeye, elinden her iş gelen bir kimseye, ferahlamaya, emniyetli hissetmeye, cömert amire, gönül ilişkilerinde tatmine delalettir. Olumsuz yorum olarak zorluğa düşmeye, karışık bir problemle yüzyüze gelineceğine, eğitimsiz bir insana, sıhhatin kötüleşeceğine, hilekar amire delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle derler ki: Bu rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak ulaştığı galibiyete, zorlanarak hasret duyduğu ticari kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği servete, çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu müjdeye işaret eder.

"Rüyada kıbleyi ters durmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın yorumları hakkında bilinmeyenler

rüyada kıbleyi ters durmak
  • Rüyalar mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • Rüya yorumlarının kılavuz olduğu kesinlikle hatırlanmalı, ipuçlarına göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekmektedir.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kıbleyi ters durmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.