Rüyada kıçını boklu görmek

Erdal K.(48) - Şırnak sordu : "rüyada kıçını boklu görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kıçını boklu görmek, aşk hayatının yolunda olduğuna, dingin bir hayat süreceğine, merhametli arkadaşa, huzura kavuşmaya, bir kaç gün içinde alınacak mutlu edici haber almaya, bol kazanca, maddi yükü olan tanımadığı bir kişiden yakasını kurtarmaya, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, faydalı uğraşlar ile meşgul olacağına, mutluluğa ermeye, sevince kavuşmaya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda düşmanlıktan emin olunacağına, rahatının kaçacağına, karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına, fena huylu bir kimse eliyle fenalık görmeye, cimri bir amire işaret eder. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle yorumlarlar ki: Bu meşakkatle birlikte kavuştuğu temiz rızka, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği toplu kazanca, zorlukları aşarak hasret duyduğu yüksek mertebeye, zahmetle birlikte kavuştuğu saygınlığa işarettir.

"Rüyada kıçını boklu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumu ile alakalı bunları biliyor muydunuz

rüyada kıçını boklu görmek
  • Rüyalarda en sık yaşanılan duygulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Belirli herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.
  • Ortalama bir bireyin hayatının yaklaşık 3te 1ini, diğer bir deyişle yaklaşık yetmişbeş senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kıçını boklu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.