Rüyada kil taşı görmek

Özlem V.(47) - Uşak sordu : "Yorumlarınızı uzun bir süredir sıklıkla takip ediyorum. rüyada kil taşı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kil taşı görmek, vefakar arkadaşa, güler yüzlü yaşlı kişiye, istenilen bir mutluluğa, sağlığını kazanmaya, güzel talihe, güvende yaşamaya, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, getirili yatırımlar içinde bulunacağına, ilişkisinin yolunda olduğuna, kısa zamanda alınacak mutlu edici habere, hatrı sayılır güce yorulur. Kimi zaman da korkuya olmasına, ticaret alanında zarara, sağlığın kötüleşeceğine, kedere düşmeye, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zamanla kavuştuğu itibara, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği rahata, uğraşarak beklediği beceriye, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu mülke yorulur.

"Rüyada kil taşı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile alakalı merak edilenler

rüyada kil taşı görmek
  • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekir.
  • Belirgin bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız görme yeteneğine sahibiz.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı seviyede ses ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada kil taşı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.