Ruyada kirik cerceve gormek

Yasemin H.(29) - Burdur sordu : "ruyada kirik cerceve gormek açıklayabilir misiniz? "

Ruyada kirik cerceve gormek, hayırlı işler yapacağına, getirili işler yapacağına, huzur bulmaya, güvenli yaşamaya, mutluluğa, getirili işler içinde bulunacağına, iyi gelire, büyük makama çıkacağına, bonkör memura, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, yetenekli bir insana delalettir. Aynı zamanda korkuya olmasına, can sıkıcı duruma gelmeye, üzüntü duymaya, fenalığını saklayan yöneticiye, zora düşmeye işaret eder. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılarının sonunda hasret duyduğu itibara, zahmetle düşlediği feraha, umudunu yitirdikten sonra ulaştığı servete, verdiği uğraşların sonunda beklediği toplu kazanca delalet eder.

"Ruyada kirik cerceve gormek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile ilgili merak ettikleriniz

ruyada kirik cerceve gormek
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumu yapan bireyin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Ruyada kirik cerceve gormek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.