Rüyada kirli battaniye görmek

Barçın R.(46) - İstanbul sordu : "Bulamadığım neredeyse bütün tabirler burada bulunabiliyor fakat rüyada kirli battaniye görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kirli battaniye görmek, kolay kazanılan mülke, hayırlı işlere, beceri sahibi bir insana, hayali kurulan bir kazanca, sözlerin tutulacağına, yakın zamanda öğrenilecek sevindirici havadise, işyerinde terfiye, kazanılan nimete, mala gelecek artışa, büyük mertebeye çıkılacağına, mutluluğa ermeye delalet eder. Olumsuz anlamda mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, rahatının kaçacağına, korkulanın başına gelmesine, istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, kıymet düşmesine işaret eder. Kimi zaman da rüya uzmanları şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uğraşlarının sonunda istediği itibarlı mertebeye, umudunu yitirdikten sonra kavuştuğu itibara, umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği mala, başarısızlıktan sonra özlediği kazanca delalet eder.

"Rüyada kirli battaniye görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın taşıdığı mesajlar konusunda merak edilenler

rüyada kirli battaniye görmek
  • Rüya alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Tahminen bir insan yaşamının tahminen üçte birini, diğer bir tabirle tahminen 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uyuyarak geçirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kirli battaniye görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.