Rüyada kırmızı alev görmek

Emin Ş.(27) - Burdur sordu : "Tartışmasız yazılmış en ayrıntılı rüya yorumları sitesi RüyadaNeGörmek.com. rüyada kırmızı alev görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kırmızı alev görmek, verdiği sözüne bağlı kalınacağına, hünerli bir kimseye, tertemiz zenginliğe, cömert insana, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, aydınlık günlere, parasal külfeti olan tanımadığı birinden kendini kurtarmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, akrabalarla refah içinde geçecek ömre, sevince kavuşulacağına, zahmetsiz kazanılan kazanca delalettir. Bir diğer yoruma göre de yalancı bir kişiye, ferahının kaçacağına, mutsuzluktan sıyrılamamaya, düşmanlığını göstermeyen dosta, zararlı bir kimseye işarettir. Geniş bir çerçeveden bakan çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda umduğu ganimete, sıkıntı sonrasında hak edilen onura, zahmetle kavuştuğu başarıya, zahmetle ümit ettiği refaha delalettir.

"Rüyada kırmızı alev görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün analizleri ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada kırmızı alev görmek
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken görülen tuhaf hallerdir
  • Bir çok hayvan ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlaka, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada kırmızı alev görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.