Rüyada kırmızı araba aldığını görmek

Gül I.(21) - Bartın sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm rüyalar web sitenizde yer buluyor ama rüyada kırmızı araba aldığını görmek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kırmızı araba aldığını görmek, sevince, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, iyi bir eşe, zengin adama, manevi yükü olan insandan uzaklaşmaya, verdiği sözüne bağlı kalacağına, eşiyle mutlu olmaya, maddiyata gelecek bolluğa, yüksek talihe, şana sahip olunacağına, kısa zamanda duyulacak hayırlı gelişmelere yorulur. Bunlarla birlikte sıkıntıya yaşama, fakirliğe, hilekar bir tanıdığa, değer düşmesine, muhtaç duruma düşmeye işaret eder. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntıya düşerek hak edilen galibiyete, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen hayra, sıkıntıları aşarak kazandığı rahatlığa, sıkıntı çekerek hasret duyduğu refaha delalet eder.

"Rüyada kırmızı araba aldığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada kırmızı araba aldığını görmek
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, tanımadığımız kişilerin adlarını söyler.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir tabirle ortalama 75 senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Beynimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kırmızı araba aldığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.