Rüyada kırmızı bebek ayakkabısı görmek

Kemal F.(22) - Azerbaycan sordu : "3 gün önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada kırmızı bebek ayakkabısı görmek yorumlayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada kırmızı bebek ayakkabısı görmek, yeminine sadık durulacağına, becerikli bir insana, hayırlı işler yapacağına, planların gerçekleşeceğine, getirili işler içinde bulunacağına, sağlıklı hayata, aşk hayatında huzura, güvenli yaşamaya, mutlu olmaya, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, salih çocuğa yorulur. Bazen de can sıkıcı bir hale gelmeye, korkuya gerçekleşmesine, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, düşmanlığını saklayan düşmana, sıkıntıdan kurtulamamaya yorulur. Bazı yorumcular şöyle tabir ederler ki: Bu rüya çektiği zorlukların sonunda beklediği ticari kazanca, zahmetle hasret duyduğu daha çok kazanca, çektiği zorlukların sonunda özlediği mülke, uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu temiz kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada kırmızı bebek ayakkabısı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada kırmızı bebek ayakkabısı görmek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı hisseder.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Bilmediğimiz yerlerin, tanımadığımız insanların adlarını bildirir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kırmızı bebek ayakkabısı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.