Rüyada kırmızı bebek patiği görmek

Turyan N.(45) - Ankara sordu : "Evvelsi gece anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada kırmızı bebek patiği görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kırmızı bebek patiği görmek, güzel işler yapacağına, kazanca gelecek berekete, toplum yaşamında muvaffakiyete, refah dolu geleceğe, güvende kalmaya, getirisi yüksek işler yapacağına, zorluk çekmeden elde edilen mülke, hayırlı akrabaya, hatrı sayılır kuvvete ermeye, uzun ömre, yeminin yerine getirileceğine işarettir. Kimi zaman da düşmanlığını gizleyen akrabaya, sıhhatin bozulacağına, hilekar bir kimseye, ticaret kaynaklı üzüntüye, üzülmeye işaret eder. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya zahmetle kazandığı itibarlı mertebeye, zamanla beklediği itibara, sıkıntıyla özlediği şöhrete , sıkıntı çekerek hayalini kurduğu temiz rızka yorulur.

"Rüyada kırmızı bebek patiği görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları ile ilgili bilinmeyenler

rüyada kırmızı bebek patiği görmek
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Yaklaşık bir insan ömrünün yaklaşık 3te 1ini, diğer bir deyişle tahmini 75 senelik bir hayatın 25 senesini uykuda geçirir.
  • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görülür.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Uyandıktan 5 dakika sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.

Yasal Uyarı: "Rüyada kırmızı bebek patiği görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.