Rüyada kırmızı bilye görmek

Muhammet T.(33) - İzmir sordu : "Merhabalar. Üç dört gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada kırmızı bilye görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kırmızı bilye görmek, helal paraya, gönül ilişkilerinde tatmine, sağlıklı bir ömre, büyük mertebeye çıkılacağına, sıcakkanlı genç kişiye, ilişkisinin yolunda olduğuna, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, şana sahip olmaya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, sevinmeye, feraha işarettir. Aynı zamanda ticaret alanında zarara, hoşnutsuz vaziyete gelmeye, değer yitirmeye, kötülükten emin olmaya, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna delalettir. Farklı düşünen rüya tabircileri şöyle derler ki: Görülen rüya uğraşarak gözlediği refaha, yenilgiden sonra hasret duyduğu rahatlığa, verdiği uğraşların sonunda kazandığı daha sağlıklı bir hayata, uzun bir bekleyişin sonunda ulaştığı ferahlığa yorulmaktadır.

"Rüyada kırmızı bilye görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların anlamları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada kırmızı bilye görmek
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar yapılmıştır.
  • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da dolaylı olarak geleceğe dair mesajlar alınır.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
  • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda görülen yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat becerisine sahibiz.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kırmızı bilye görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.