Rüyada kırmızı böğürtlen yemek

Selcen P.(48) - Amasya sordu : "Geçen gün size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada kırmızı böğürtlen yemek açıklar mısınız? "

Rüyada kırmızı böğürtlen yemek, ilişkisinin iyi gittiğine, beklentilerin yerine geleceğine, arkadaşlarıyla mutlu olmaya, güzel şansa, iyi uğraşlara gireceğine, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, uzun ömre, iyi bir birlikteliğe, paraya gelecek artışa, mutluluk dolu günlere, aşk hayatında feraha delalet eder. Bir diğer yoruma göre de sırların ortaya çıkmasına, üzüntü verecek olayla yüzleşileceğine, sıkıntıdan kurtulamamaya, iş nedeniyle üzüntüye, can sıkıcı vaziyete düşmeye işaret eder. Bazı durumlar için de tabirciler şöyle derler: Bu sıkıntıyla hayalini kurduğu büyük güce, umudunu kestikten sonra elde ettiği şana, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı şana, zorluklara göğüs gererek istediği huzura delalet eder.

"Rüyada kırmızı böğürtlen yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizi konusunda en çok merak edilenler

rüyada kırmızı böğürtlen yemek
  • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
  • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu mutlaka hesaba katılmalı, ipuçlarına göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kati suretle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Rüyalarda genellikle iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada kırmızı böğürtlen yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.