Rüyada kırmızı kese görmek

Uysaler Z.(44) - Mersin sordu : "hayırlı sabahlar; Bana göre rakipleri arasında en güzel rüya tabiri internet sitesi burada. Geçen gün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada kırmızı kese görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kırmızı kese görmek, yüksek kısmete, aşk hayatının iyi gittiğine, bir kaç gün içinde alınacak memnun edici değişimlere, verilen sözün tutulacağına, şöhrete sahip olmaya, samimi orta yaşlı kişiye, problemlerden uzak olacağına, merhametli eşe, mal varlığına gelecek fazlalığa, güvenli yaşamaya, parasal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşılacağına delalettir. Olumsuz yorum olarak kıymet yitirmeye, muhtaç duruma düşmeye, zarar görülmesine, korkulanın gerçekleşmesine, mutsuz edici bir sorunla yüzyüze gelineceğine işaret eder. Bazı durumlar için de çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya yardım alarak istediği iyiliğe, sıkıntı sonrasında elde ettiği daha iyi kazanca, ümitsizlikten sonra ümit ettiği az olan kazancının artacağına, yardım alarak kavuştuğu onura yorulur.

"Rüyada kırmızı kese görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumu hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada kırmızı kese görmek
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler vs. bir çok parametre üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri endişedir. Olumsuz hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler yaşarlar.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kırmızı kese görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.