Rüyada kırmızı nar görmek ne demek

Seyfettin Z.(40) - Şanlıurfa sordu : "Aradığım neredeyse bütün yorumlar burada bulunabiliyor ama rüyada kırmızı nar görmek ne demek açıklar mısınız? "

Rüyada kırmızı nar görmek ne demek, yakında alınacak iyi gelişmelere, sosyal yaşamda tatmine, içten davranan orta yaşlı insana, kazancın bereketli olacağına, refah dolu geleceğe, sevineceğine, sağlıklı bir ömre, emniyette yaşamaya, hak edilen kuvvete ermeye, gönül ilişkisinin iyi olacağına, istenilen bir başarıya işarettir. Aynı zamanda iyi hali kaybetmeye, sıkıntıya yaşama, mutsuzluktan sıyrılamamaya, yalancı bir akrabaya, maddi zorluğa işarettir. Bazı durumlar için de ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu zorluklarla mücadele ederek gözlediği berekete, zahmetle elde ettiği iyi bir geleceğe, hatalarının ardından istediği toplu mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği daha çok kazanca delalet eder.

"Rüyada kırmızı nar görmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabirleri ile alakalı en çok merak edilenler

rüyada kırmızı nar görmek ne demek
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
  • Uyku, geçici ölüm hali olarak da değerlendirilir
  • Rüya tabircisinin altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Uyandıktan on dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kırmızı nar görmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.