Rüyada kırmızı rakam görmek

Halil G.(20) - İstanbul sordu : "Selamlar, rüyada kırmızı rakam görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kırmızı rakam görmek, gönül ilişkilerinde başarıya, büyük makama geleceğine, maddi yükü olan tanımadığı birinden uzaklaşmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan altına, verimli işler gerçekleştireceğine, kazanılan mala, getirili girişim içinde bulunacağına, sevineceğine, mutluluğa ermeye, zenginliğe, güvende olmaya delalet eder. Nadiren de fenalığını gizleyen düşmana, korkuya olmasına, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, iş nedeniyle sıkıntıya, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine yorulmaktadır. Farklı düşünen rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu rüya zahmet çekerek kavuştuğu servete, zorlukla elde ettiği müjdeye, çektiği zorlukların sonunda istediği yüksek mertebeye, umudunu kestikten sonra umduğu rahatlığa delalettir.

"Rüyada kırmızı rakam görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların analizi konusunda bilmedikleriniz

rüyada kırmızı rakam görmek
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz insanların adlarını söyler.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait fikir ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala önemini sürdürmektedir.
  • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle tabirden kişinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal sıkıntılara sebep olacak yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kırmızı rakam görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.