Rüyada kırmızı süveter görmek

Aşkım N.(45) - Uşak sordu : "2 gece önce tuhaf bir rüya gördüm. rüyada kırmızı süveter görmek açıklar mısınız? "

Rüyada kırmızı süveter görmek, isteklerin hayata geçeceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, yakında duyulacak mutlu edici habere, karlı yatırımlar yapacağına, şöhrete kavuşmaya, büyük kuvvet sahibi olmaya, akrabalarla mutlu olmaya, iyi bir kazanca, toplum yaşamında başarıya, beceri sahibi bir kimseye işaret eder. Ender olarak da zarar görülmesine, ferahının bozulacağına, sıkıntıya yaşantıya, sıhhatin yitirileceğine, mutsuzluktan sıyrılamamaya yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu zahmetle birlikte düşlediği mutluluğa, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu mala, zahmetle hak edilen varlığa, bir kişiden yardım isteyerek özlediği daha iyi bir hayata delalet eder.

"Rüyada kırmızı süveter görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada kırmızı süveter görmek
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vs. pek çok parametre ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Rüya tabircisinin maneviyatının kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kırmızı süveter görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.