Rüyada kirpiklerinin koptuğunu görmek

Yaşar U.(26) - Bursa sordu : "Bana kalırsa yapılmış en güvenilir rüya tabiri internet sitesi RüyadaNeGörmek.com. 1 gün önce bir rüya gördüm. rüyada kirpiklerinin koptuğunu görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kirpiklerinin koptuğunu görmek, işte mevkiye geleceğine, emniyette kalmaya, iyi bir birlikteliğe, tatlı dilli orta yaşlı kadına, sağlıklı hayata, duygusal hayatın iyi olacağına, şana ulaşılacağına, sevince ermeye, maddi külfeti bulunan tanıdığı birinden kurtulmaya, ticari kazancı yüksek yatırımlar gerçekleştireceğine, malın kazançlı olacağına yorulur. Bunlarla birlikte sıkıntıya yaşama, rahatı yitirmeye, parasal probleme, ticari sorunlara, yalancı kimseye yorulur. Farklı düşünen ulemalar şöyle yorumlarlar: Bu verdiği uğraşların sonunda kazandığı büyük güce, verdiği uğraşların sonunda kazandığı şerefe, sıkıntıları aşarak kavuştuğu toplu mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı hayra işarettir.

"Rüyada kirpiklerinin koptuğunu görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri hakkında merak edilenler

rüyada kirpiklerinin koptuğunu görmek
  • Rüyalar yorumu yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya yorumları kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kirpiklerinin koptuğunu görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.