Rüyada kışın kiraz yemek

Taçkın A.(32) - Şırnak sordu : "Evvelsi gece garip bir rüya gördüm. rüyada kışın kiraz yemek açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada kışın kiraz yemek, zorluk çekmeden kazanılan mala, servete, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, merhametli akrabaya, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, dostlarıyla eğlenmeye, sevineceğine, hayali kurulan bir başarıya, verdiği söze bağlı durulacağına, arzu edilen güç sahibi olmaya, birikmiş paraya yorulmaktadır. Bazen de sıkıntıya yaşama, huzuru kaybetmeye, çözümü zor bir sorunla yüzleşileceğine, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, sağlığın kötüleşeceğine işarettir. Kimi yorumcular derler ki: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra beklediği iyi bir geleceğe, zorlukla elde ettiği büyük güce, sıkıntıyla elde ettiği berekete, zahmetle birlikte hasret duyduğu onura delalettir.

"Rüyada kışın kiraz yemek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada kışın kiraz yemek
  • Bir çok hayvan ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen belirsiz durumlardır
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da adlandırılır
  • Rüya tabirinin yol gösterici nitelikte olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, göstergelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kışın kiraz yemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.