Rüyada kıyafetlerinin yırtılması

Fatih V.(27) - Konya sordu : "iyi günler; Gördüğüm neredeyse tüm yorumlar burada yer buluyor ancak rüyada kıyafetlerinin yırtılması yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada kıyafetlerinin yırtılması, sağlıklı hayata, verilen sözün yerine getirileceğine, verimli uğraşlar yapacağına, ulaşılan kuvvete ermeye, getirili atılım gerçekleştireceğine, bol talihe, finansal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya, sevenleriyle gülmeye, yetenek sahibi bir insana, sıkıntı çekmeden elde edilen kazanca, fakirlikten feraha çıkmaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de fena huylu yabancı tarafından fenalık görmeye, kıymet düşmesine, üzücü bir olayla yüzyüze gelineceğine, sırların meydana dökülmesine, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya yorulur. Bazı durumlarda da çağdaş ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak hasret duyduğu zenginliğe, uğraş vererek istediği zenginliğe, zorlukların ardından hak ettiği paraya, zorluklarla mücadele ederek gözlediği daha iyi bir hayata yorulmaktadır.

"Rüyada kıyafetlerinin yırtılması" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada kıyafetlerinin yırtılması
  • Rüya yorumlayan, mutlaka yorumdan rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara yol açacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Beynimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. bir çok parametre konusunda birikim sahibi olmalıdır.
  • Ortalama olarak bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahmini 3te 1ini, başka bir deyişle ortalama 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Bazı zaman açıkça bazı zaman da kapalı şekilde geleceğe dair haberler görülür.
  • Rüya Yorumları uyurken bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada kıyafetlerinin yırtılması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.