Rüyada kıyafetlerle denize atlamak

Suheyb H.(31) - Kocaeli sordu : "rüyada kıyafetlerle denize atlamak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kıyafetlerle denize atlamak, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, mal varlığına gelecek artışa, işte mevkiye ulaşılacağına, getirili yatırım yapacağına, emniyetli olmaya, verdiği söze sadık durulacağına, sevince, kolay kazanılan ziynete, bol kazanca, temiz mala, varlıklı adama yorulur. Başka görüşlere göre de düşmanlığını gizleyen insana, iyi hali kaybetmeye, içinden çıkılması zor bir sorunla karşılaşılacağına, korkuya gerçekleşmesine, sorumluluktan ötürü mağdur olmaya yorulmaktadır. Bazen de ulemalar şöyle dediler: Bu yenilgiden sonra kazandığı toplu kazanca, yardım alarak hak ettiği müjdeye, meşakkatle birlikte kavuştuğu huzura, zamanla kavuştuğu temiz kazanca yorulur.

"Rüyada kıyafetlerle denize atlamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile alakalı bilinmeyenler

rüyada kıyafetlerle denize atlamak
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini söyler.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Belirgin bir nesne görülen rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuçta rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel problemlere sebep olacak yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kıyafetlerle denize atlamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.