Rüyada kıyafetlerle denize girmek

Akar S.(46) - Hakkari sordu : "Aradığım nerdeyse bütün yorumlar sitenizde bulunabiliyor ama rüyada kıyafetlerle denize girmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada kıyafetlerle denize girmek, güvenli olmaya, sevince kavuşmaya, sevenleriyle birlikte gülmeye, faydalı işler yapacağına, zorluk çekmeden elde edilen servete, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına, güzel talihe, ferahlamaya, önemli kuvvete, gönül ilişkisinin iyi olacağına, birikmiş paraya yorulur. Kimi zaman da sıkıntı verici bir problemle karşılaşılacağına, saklanansırların meydana çıkacağına, fenalık görmeye, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, ticaret kaynaklı üzüntüye delalettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle dediler: Görülen rüya uzun bir bekleyişin sonunda beklediği feraha, cefa ile birlikte gözlediği hünere, çektiği zorlukların sonunda hak ettiği itibara, meşakkatle kavuştuğu zenginliğe yorulmaktadır.

"Rüyada kıyafetlerle denize girmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların anlamı hakkında merak ettikleriniz

rüyada kıyafetlerle denize girmek
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Tabiri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kıyafetlerle denize girmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.