Rüyada kıyafetlerle yıkandığını görmek

İlhan Ü.(44) - İstanbul sordu : "rüyada kıyafetlerle yıkandığını görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kıyafetlerle yıkandığını görmek, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, sevince erişileceğine, getirisi yüksek işler gerçekleştireceğine, sağlıklı bir ömre, getirili yatırımlar yapacağına, hoşsohbet yaşlı insana, ilişkisinin yolunda olduğuna, üne sahip olunacağına, iyi zamanlara, istenilen bir başarıya, hayırlı işler yapacağına yorulmaktadır. Başka görüşlere göre de zarar görmeye, kedere düşmeye, kıymet düşmesine, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, cahil bir akrabaya işaret eder. Bir takım rüya yorumcuları şöyle derler: Bu zahmet çekerek düşlediği beceriye, cefa ile birlikte özlediği daha sağlıklı bir hayata, cefa çektikten sonra düşlediği galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek istediği paraya işarettir.

"Rüyada kıyafetlerle yıkandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların taşıdığı mesajlar ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada kıyafetlerle yıkandığını görmek
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
  • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen garip hallerdir
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kıyafetlerle yıkandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.