Rüyada kıyamete hazırlanmak

Seçıl E.(41) - Mersin sordu : "Selam, rüyada kıyamete hazırlanmak yorumlar mısınız? "

Rüyada kıyamete hazırlanmak, verdiği sözü tutacağına, hatrı sayılır güce ulaşmaya, tatlı dilli yaşlı insana, bereketli geleceğe, mutluluğa kavuşmaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, sevdikleriyle sohbete, emniyetli hissetmeye, zengin akrabaya, sevinmeye, ticari kazancı yüksek işler yapacağına işarettir. Başka görüşlere göre de düşmanlığını göstermeyen dosta, kedere düşmeye, üzüntüden kurtulamamaya, sıkıntıya yaşantıya, değer yitirmeye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan alimler şöyle derler ki: Bu rüya zorlukları aşarak özlediği yüksek mertebeye, sıkıntıya düşerek umduğu şöhrete , çektiği zorlukların meyvesini alarak hak edilen müjdeye, umudunu kestikten sonra kazandığı kazanca işaret eder.

"Rüyada kıyamete hazırlanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabirleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada kıyamete hazırlanmak
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Zihnimiz sıfırdan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.
  • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görülür.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız insanların adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada kıyamete hazırlanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.