Rüyada kızı kucağına almak

Nurcan Ü.(19) - Azerbaycan sordu : "rüyada kızı kucağına almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kızı kucağına almak, rahatlamaya, sakin olacağına, hünerli bir insana, sağlıklı bir ömre, tez zamanda öğrenilecek hayırlı habere, yararlı işler yapacağına, şana ulaşmaya, fakirlikten sıyrılmaya, iyi gelire, merhametli eşe, sevince işaret eder. Bir diğer yoruma göre de korkulanın başına gelmesine, hoşnutsuz vaziyete düşmeye, dara düşmeye, fenalık görülmesine, sırların meydana çıkacağına delalettir. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle ulaştığı daha iyi bir hayata, zorlukların ardından düşlediği zafere, bir kişiden yardım isteyerek özlediği ferahlığa, bir kişiden yardım isteyerek özlediği refaha yorulmaktadır.

"Rüyada kızı kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumlanması ile alakalı bilmeniz gerekenler

rüyada kızı kucağına almak
  • Beynimiz hiç yoktan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen simalar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
  • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını söyler.

Yasal Uyarı: "Rüyada kızı kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.