Rüyada kızımı beyaz gelinlikle görmek

Hasan L.(24) - İzmir sordu : "Aradığım nerdeyse tüm yorumlar sitenizde bulunuyor fakat rüyada kızımı beyaz gelinlikle görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kızımı beyaz gelinlikle görmek, sağlıklı yaşamaya, üne ulaşmaya, temiz servete, mutluluğa ermeye, kazanca gelecek fazlalığa, yüksek ticari kazançlara, hayırlı eşe, duygusal hayatın iyi gittiğine, önemli güce ulaşmaya, faydalı işler ile meşgul olacağına, verdiği sözünü tutacağına delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da fakirliğe, ticari başarısızlığa, hilekar bir amire, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, rahatı yitirmeye işaret eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu cefa çekerek hak edilen az olan kazancının artacağına, uzun bir bekleyişin sonunda beklediği nimete, uğraş vererek istediği toplu paraya, uzun süren çabaların sonunda istediği mevkiye yorulur.

"Rüyada kızımı beyaz gelinlikle görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada kızımı beyaz gelinlikle görmek
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya yorumları konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vb. pek çok etken üzerinde bilgi sahibi olmalıdır.
  • Beynimiz sıfırdan suratlar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşantımızda karşılaştığımız fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz surat yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada kızımı beyaz gelinlikle görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.