Rüyada kızımı hamile görmek

Cem V.(23) - Gaziantep sordu : "iyi geceler. Paylaştıklarınızı uzun bir süredir severek takip ediyorum. Bir gün önce garip bir rüya gördüm. rüyada kızımı hamile görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kızımı hamile görmek, rahata, maddi zorluklardan kurtulmaya, kısa sürede alınacak müjdeli habere, sevecen genç adama, imrenilen güce ermeye, şöhrete erişmeye, hayallerin yerine geleceğine, iyi yarınlara, iyi gelire, vefakar çocuğa, mal varlığına gelecek berekete delalettir. Nadiren de kedere düşmeye, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, fenalığını saklayan yöneticiye, ticaret kaynaklı sıkıntıya, rahatı kaybetmeye yorulmaktadır. Geniş bir çerçeveden bakan rüya alimleri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek ulaştığı sevince, zahmet çekerek hasret duyduğu toplu kazanca, sıkıntılarının sonunda umduğu şerefe, zorlukların ardından hasret duyduğu başarıya yorulur.

"Rüyada kızımı hamile görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamları konusunda en çok merak edilenler

rüyada kızımı hamile görmek
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya yorumları yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin tüm geçmiş yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
  • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada koku ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyada genellikle iç ses vardır. Bilmediğimiz şehirlerin, tanımadığımız kimselerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kızımı hamile görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.