Rüyada kızımı kaybettim görmek

Şükrü Ş.(36) - Malatya sordu : "rüyada kızımı kaybettim görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada kızımı kaybettim görmek, hünerli bir kişiye, tertemiz servete, yüksek talihe, zorluk çekmeden elde edilen kazanca, rahata, fakirlikten iyi duruma geçmeye, manevi yükü olan tanımadığı birinden uzak durulacağına, uzun ömre, gönül ilişkilerinde huzura, büyük mevkiye geleceğine, kısa sürede öğrenilecek müjdeli değişimlere yorulmaktadır. Kimi zaman da kötü niyetli bir yönetici tarafından fenalık görmeye, sıkıntıya düşmeye, ticaret sebebiyle üzüntüye, istenmeyen bir sorunla yüzleşileceğine, sevimsiz duruma düşmeye delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya sıkıntı çekerek hak edilen onura, sıkıntıyla gözlediği mala, sıkıntılara göğüs gererek beklediği paraya, zorlukları aşarak kavuştuğu varlığa yorulur.

"Rüyada kızımı kaybettim görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların taşıdığı mesajlar konusunda bilmedikleriniz

rüyada kızımı kaybettim görmek
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın karşılığını bilmesi gerekir.
  • Rüya tabircisi, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler gibi pek çok değişken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüya Yorumu yapan kimsenin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada kızımı kaybettim görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.