Rüyada kızımı kayboldu

Püreda U.(22) - Elazığ sordu : "Tartışmasız rakipleri arasında en detaylı rüya tabiri sitesi burası. rüyada kızımı kayboldu açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim"

Rüyada kızımı kayboldu, refah dolu günlere, dostlarıyla yaşamaya, işyerinde terfiye, zengin amire, faydalı uğraşlara, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı haber duymaya, ticari kazancı yüksek atılımlar içinde bulunacağına, güvenli yaşamaya, yüksek talihe, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine işaret eder. Aynı zamanda sıhhatin kötüleşeceğine, parasal zarara, fenalığını saklayan yöneticiye, değer düşmesine, korkulanın gerçekleşmesine delalettir. Farklı düşünen rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu itibarlı mertebeye, sıkıntıya düşerek umduğu mülke, zorlukla kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, başarısızlıktan sonra kazandığı huzura delalettir.

"Rüyada kızımı kayboldu" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada kızımı kayboldu
  • Rüya Tabirleri uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Yaklaşık olarak bir uyku süresinde bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Yaklaşık bir bireyin ömrünün ortalama üçte birini, farklı bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
  • Rüya Yorumları konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.

Yasal Uyarı: "Rüyada kızımı kayboldu" yazısı izinsiz kopyalanamaz.