Rüyada kızımı ölmüş görmek

Esra İ.(44) - İstanbul sordu : "Selamun aleyküm, Sitenizi bir kaç zamandır sıklıkla okuyorum. rüyada kızımı ölmüş görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada kızımı ölmüş görmek, sevince, faydalı uğraşlar yapacağına, paranın kazançlı olacağına, taleplerin gerçekleşeceğine, kolay kazanılan mülke, verdiği sözüne bağlı kalınacağına, işte mevkiye yükseleceğine, elinden her iş gelen bir kişiye, ilişkisinin iyi olacağına, kazançlı yatırım içinde bulunacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya yorulmaktadır. Nadiren de sağlığın bozulacağına, üzüntü duymaya, zulüm görülmesine, değer yitirmeye, saklanansırların ortaya döküleceğine yorulur. Bazı rüya alimleri şöyle derler ki: Görülen rüya zorlukların ardından hak ettiği mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı mülke, başarısızlıktan sonra ulaştığı feraha, meşakkatle beklediği daha çok kazanca işarettir.

"Rüyada kızımı ölmüş görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile alakalı merak edilenler

rüyada kızımı ölmüş görmek
  • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Tanımadığımız şehirlerin, tanışmadığımız insanların isimlerini bildirir.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
  • Yaklaşık bir insanın yaşamının tahmini üçte birini, farklı bir deyişle tahmini yetmişbeş senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada kızımı ölmüş görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.