Rüyada kızımı sigara içerken görmek

Lebriz S.(32) - Bursa sordu : "Selamlar; İki üç gün önce bir rüya gördüm. rüyada kızımı sigara içerken görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada kızımı sigara içerken görmek, tez zamanda duyulacak memnun edici haber duymaya, kazancın verimli olmasına, güce ulaşmaya, mutlu geleceğe, verimli uğraşlar yapacağına, planların yerine geleceğine, emniyette yaşamaya, dostlarla birlikte gülmeye, sevineceğine, mutluluğa ermeye, güler yüzlü yaşlı adama işarettir. Ayrıca fena huylu yabancı tarafından fenalık görmeye, çözümü zor bir olayla yüzleşileceğine, rahatının kaçacağına, sıkıntılı hayata, maddi zarara delalet eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya tabircileri dediler ki: Bu mağlubiyetten sonra kavuştuğu toplu paraya, kaybettikten sonra ümit ettiği refaha, uzun süren çabaların sonunda ümit ettiği toplu paraya, zahmetlerinin meyvesini alarak düşlediği rahata yorulmaktadır.

"Rüyada kızımı sigara içerken görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu hakkında en sık sorulanlar

rüyada kızımı sigara içerken görmek
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
  • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce surat gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok değişken ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekir.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumcusu, mutlak suretle sonuçta kişinin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olacak yorumlamalardan zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.

Yasal Uyarı: "Rüyada kızımı sigara içerken görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.