Rüyada klozet kapağı görmek

Halit L.(38) - Antalya sordu : "rüyada klozet kapağı görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada klozet kapağı görmek, emniyetli yaşamaya, yüksek ticari kazançlara, duygusal hayatın iyi olacağına, kazancın hayırlı olmasına, bereketli günlere, hayali kurulan bir mutluluğa, hayallerin gerçekleşeceğine, paraya gelecek berekete, görgülü yaşlı akrabaya, verilen sözün tutulacağına, elinden her iş gelen bir insana yorulmaktadır. Nadiren de üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, yalancı bir kişiye, korkuya gerçekleşmesine, sefalete, ticaret nedeniyle geçim zorluğuna işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan ulemalar şöyle dediler ki: Bu rüya zahmet çekerek ümit ettiği hayra, zamanla hayalini kurduğu toplu mala, hatalarının ardından ümit ettiği mala, zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu toplu paraya delalet eder.

"Rüyada klozet kapağı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın analizi hakkında bilinmeyenler

rüyada klozet kapağı görmek
  • Rüyalarda genellikle iç spiker vardır. Tanımadığımız illerin, yabancı kimselerin isimlerini söyler.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Ortalama bir kişinin yaşamının ortalama 3te 1ini, diğer bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu kati suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada klozet kapağı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.