Rüyada klozet takımı görmek

Feyzahan Ö.(25) - İzmir sordu : "Bence yapılmış en güzel rüya yorumları internet sitesi burada. rüyada klozet takımı görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada klozet takımı görmek, üne erişileceğine, getirili girişim içinde bulunacağına, tez zamanda öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, kazanca gelecek bolluğa, manevi yükü olan dosttan uzaklaşılacağına, uzun ömre, kazancın hayırlı olmasına, hayırlı eşe, istenilen bir başarıya, sorunlardan arınmış yaşayacağına, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye yorulmaktadır. Nadiren de kıymet düşmesine, muhtaç duruma düşmeye, saklanansırların açığa çıkmasına, fenalık görülmesine, düşmanlığını gizleyen kimseye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra kazandığı daha sağlıklı bir hayata, yenilgiden sonra kavuştuğu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda elde ettiği kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu servete delalettir.

"Rüyada klozet takımı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile ilgili merak edilenler

rüyada klozet takımı görmek
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular tecrübe ederler.
  • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, yabancı kişilerin isimlerini söyler.
  • Gözümüzü açtıktan 10 dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle hesaba katılmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Kimi zaman açıkça bazen de üstü kapalı olarak gelecekte haberler alınır.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşantımızda karşılaştığımız ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
  • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada klozet takımı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.