Rüyada klozet tuvalet görmek

Ganiye I.(26) - Mersin sordu : "rüyada klozet tuvalet görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada klozet tuvalet görmek, bol kazanca, temiz nimete, sağlığını kazanmaya, verimli işler ile meşgul olacağına, hoşsohbet orta yaşlı kadına, karlı işler içinde bulunacağına, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, mutluluğa, bir kaç hafta içinde öğrenilecek hayırlı değişimlere, yeminin yerine getirileceğine, mal varlığına gelecek bolluğa delalettir. Bir diğer yoruma göre de üzüntüden kurtulamamaya, maddi sıkıntıya, ticaret nedeniyle huzursuzluğa, cimri bir insana, hilekar akrabaya delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler ki: Kişinin gördüğü rüya uğraş vererek ümit ettiği ferahlığa, zorlukla ümit ettiği itibarlı mertebeye, mağlubiyetten sonra ulaştığı iyi bir geleceğe, meşakkatle kazandığı ferahlığa işarettir.

"Rüyada klozet tuvalet görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada klozet tuvalet görmek
  • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz illerin, bilmediğimiz kişilerin adlarını bildirir.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Bazen net olarak bazen de üstü kapalı şekilde gelecekte haberler görülür.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler yaşarlar.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması gereklidir.

Yasal Uyarı: "Rüyada klozet tuvalet görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.